GENEL ANLATIM

Dijital dünyada her şeyin başının veri olduğunu söyleyebiliriz… Bu verilerin en önemlileri arasında da Analytics verileri yer alıyor. Web sitenizi kimin, nereden bulduğu, hangi sayfada ne kadar vakit geçirdiği, hangi noktada siteden ayrıldığı gibi çok sayıda faydalı veriyi Analytics servisleri sayesinde elde edebiliyorsunuz. Böylece web sitenizin güçlü ve zayıf noktalarını da bu verilere dayanarak tespit etmeniz mümkün oluyor. Analytics alanında uzman olan ekibimizle hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak, zayıf noktalarınızı törpüleyip zirveye ulaşmanızı sağlamak istiyoruz.

ÖZELLİKLER

E-ticaret yapıyorsanız, müşterilerin satışa geçmesini sağlamak için web sitenizin hangi noktasında düzeltmeler veya değişikler yapmanız gerektiğini Analytics yardımıyla tespit edebilirsiniz. Kullanıcı ara yüzünden kullanıcı deneyimine ve web sitenizde yer alan içeriklere kadar, nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını görmeniz mümkün olur. Fakat Analytics verilerini yorumlamak ve avantaja dönüştürmek için pek çok detayı göz önünde bulundurmak gerekiyor elbette. Biz de bu noktada için dönüşüm oranı optimizasyonundan segment yönetimine, Google Analytics danışmanlığından web sitesi ziyaretçi analizine kadar pek çok noktada hizmet sağlıyoruz.

VERİMLİLİK

Analytics verilerinden etkin bir biçimde yararlanmak ve azami verimliliği elde edebilmek için, bu verilerin nasıl yorumlanması gerektiğini bilmek, örneğin web sitesi trafiğindeki dalgalanmaları veya ziyaretçi davranışlarındaki değişiklikleri göz önünde bulundurarak bir aksiyon planı oluşturabilmek gerekiyor. Bunun yanında Analytics alanındaki dijital araç ve servisleri kurup kullanabilmek de büyük önem taşıyor. Biz, elinizdeki verileri işleme ve eyleme dökme noktasında size destek olarak web sitenizdeki her türlü eksiği gidermenizi sağlıyor ve dijital dünyadaki varlığınızı satış gibi somut bir sonuca ulaştırmayı başarmak için yapmanız gerekenleri tespit ediyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

İçinde yer aldığınız sektöre göre, izlemeniz gereken adımlar da elbette değişiklik gösteriyor. Bu aşamada kapsamlı bir pazar analizi gerçekleştirmek büyük bir önem taşıyor. Sektörünüzün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayan bir eylem planının başarıya ulaşma olasılığı çok daha düşük olacağı için, Analytics verilerini yorumlarken sektörel eğilimleri değerlendiriyor, web sitenizin performansını aynı alandaki rakiplerinizle karşılaştırıyor, sektörünüzde öne çıkmak ve ayrışabilmek için neler yapmanız gerektiğini tespit ediyoruz.

ÜRÜNLER

Dönüşüm Oranı Optimizasyon Hizmeti (CRO)

Reklam yayınlarınız ne kadar çok kişiye gösteriliyor olursa olsun, satışla sonuçlanmadığı sürece tam anlamıyla başarıya ulaşıldığını söyleyemeyiz. Ulaştığınız trafiği satışa dönüştürebilmek için deneyimli pazarlama ekibinizle her türlü veriyi değerlendirerek dönüşüm oranınızı optimize edecek bir eylem planı oluşturuyoruz.

Segment Yönetimi       

Analytics verilerine dayanarak tüketici segmentlerini belirliyor, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini, yaşam tarzları ve alışveriş tercihlerini değerlendirerek segment profilleri oluşturuyoruz. Pazarlama stratejilerini segmentlere dayanarak oluşturmak, daha yüksek verim elde etmemizi sağlıyor.

Segmente Göre Fiyat

Ortaya koyduğumuz segmentasyon çalışmasının sonucunda, ürün fiyatlandırmalarınızı bu verilerden yola çıkarak gerçekleştirme ve böylece kitlenize daha rahat ve hızlı ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

İnternet Analytics Danışmanlığı        

Web sayfalarınız için Analytics verilerini analiz ediyor, ziyaretçi alışkanlıklarını değerlendiriyor ve Analytics’ten en verimli ve kazançlı şekilde yararlanmanız için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Web Sitesi Ziyaretçi Analizi

Web sitenizin ziyaretçi alışkanlıklarını ve davranışlarını analiz ederek sitenizin trafiğini satışa dönüştürmek için neler yapabileceğimize dair bir eylem planı hazırlıyoruz.

Google Analytics Danışmanlığı

İnternetin en popüler Analytics aracı olan Google Analytics aracılığıyla elde ettiğiniz verileri uzman ekibimizle değerlendirip yorumluyor, sizin için en faydalı eylem planını oluşturmanıza destek oluyoruz.

Google İçerik Denetim Danışmanlığı 

Web siteniz için hangi içeriklerin daha fazla dönüş sağlayacağını öğrenmek için gerekli testleri uyguluyor, sizin için ideal web sitesini oluşturmak amacıyla hareket ediyoruz.

Baidu Analytics Danışmanlığı

Çin’in en popüler markalarından biri olan ve en çok kullanılan browser’ına sahip Baidu özelinde Çin pazarında deneyimli ekibimizle Analytics danışmanlığı veriyoruz.

Özel Raporlama Hizmeti    

Web sitenizin performansına dair, tamamıyla verilere dayalı detaylı raporlar hazırlıyor, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmeniz ve eylem planını buna dayanarak hazırlayabilmeniz için gereken adımları atıyoruz.

Adobe Analytics

Global alanda varlık gösteren şirketler için Adobe Analytics desteği sunuyor, veriye dayalı pazarlama sürecini başından sonuna dek yürütüyoruz.

Google Data Studio Kurulumu

Google Analytics’ten elde edilen veri kaynaklarını görselleştirme ve başkalarıyla paylaşma, bu verilere dayanan raporlar oluşturma gibi pek çok pratik işlevi olan Google Data Studio’nun kurulumunu sizin için gerçekleştiriyoruz.

GTM Kurulumu              

Web sitenize eklediğiniz her türlü etiket ve kodu tek bir panel üzerinden yönetebildiğiniz ve değiştirebildiğiniz Google Tag Manager’ı kullanmanız için gereken adımları atıyoruz.

Google My Business   

Özellikle lokal aramalar konusunda son derece işlevsel bir servis olarak öne çıkan Google My Business’tan elde edilen verileri Analytics kapsamında değerlendiriyor ve yorumluyor, buna göre aksiyon almanızı sağlıyoruz.

Merchant Center Kurulumu    

Google Merchant Center, mağaza ve ürün bilgilerinizi işleyerek Google servislerinde potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkaran bir araçtır. Hedef kitlenizle aranızda köprü işlevi gören Google Merchant Center’dan nasıl faydalanabileceğinize dair sizi yönlendiriyoruz.

Ücretsiz Pazar Analizi (Google Market Finder)

Google Market Finder’dan yararlanarak şirketiniz için detaylı bir pazar analizi gerçekleştiriyor, ulaştığımız verilere dayanarak sizin için bir eylem planı öneriyoruz.

Search Consol 

Google Search Consol servisini kullanarak web sitenizin arama trafiğini ölçüyor ve elde ettiğimiz verilere dayanarak içeriğinizi optimize ediyor, karşılaştığımız sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

Yandex.Metrica Yönetimi         

Veri trafiği takibinden ziyaretçi davranışlarının tespitine kadar, Performans Pazarlaması ile ilgili pek çok kritik işlevi yerine getiren bir servis olan Yandex.Metrica’nın markanız için verimli bir biçimde kullanılması için gereken çalışmaları yürütüyoruz.

Adserver Analizi           

Reklam yayınlarınızın barındığı sunucu olarak tanımlayabileceğiniz Adserver’ınızı analiz ederek detaylı bir rapor çıkarıyor, farklı bir sunucuya geçmeniz gerekip gerekmediği gibi konularda sizi yönlendiriyoruz.

Adserver Hizmeti         

Reklam yayınlarınız için size Adserver olarak adlandırılan sunucuyu temin ediyor, güvenilir ve ölçülebilir bir reklam yayını için gereken ortamı sağlıyoruz.

E-Posta Analizi

E-posta pazarlamasıyla ilgili çalışmalarınıza dair gerekli analiz ve ölçümleri gerçekleştiriyor, e-postalarınızı doğru kitleyle buluşturmak için çalışıyoruz.

BAŞVURU

Dijital dünya bir derya deniz ve bu kalabalığın içerisinde neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı anlamak, işinizi kolaylaştırması gereken her türlü araca ve veriye rağmen zor olabiliyor. Mükemmel olduğunu düşündüğünüz web siteniz, sizi istediğiniz hedeflere ulaştırmıyor, yaptığınız hiçbir değişiklik veya düzeltme de işe yaramıyorsa, verileri yorumlamada bazı eksikleriniz olduğu sonucuna ulaşabilirsiniz. Bu da son derece normal, çünkü Analytics de çeşitli incelikleri bulunan ve uzmanlık gerektiren bir alan. Biz bu aşamada tecrübelerimize dayanarak sizi yönlendirmeye, hedeflerinize yaklaştırmaya, sizi iyiden kusursuza ulaştırmaya hazırız. Formu doldurup, öğrenmek istediğiniz her şeye dair sorularınızı bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim