İçerik yönetim sistemleri (CMS), büyük bilgilendirme sitelerinden e-ticaret mağazalarına kadar tüm web siteleri için mutlak bir zorunluluktur. Web sitenizi düzene koymak ve düzenlemek, uygun bir web varlığını sağlamanın en kolay yoludur ve deneyimli ekibimiz bu konuda size yardımcı olabilir.

Özel İçerik Yönetim Sistemleri Basitleştirildi

Web sitenizin içeriğinin yönetilmesini kolaylaştırmak istiyorsanız çeşitli web geliştirme şirketleri, içerik yönetim sistemlerini web sitelerini yönetmek için özelleştirilmiş bir web uygulaması olarak kullanır. Deneyimli ekibimiz aşağıdakilerle gelişmiş CMS desteği sağlar:

  • Bütçenize uygun bir projeye başlamanıza yardımcı olan özelleştirilmiş CMS fiyatlandırma paketleri
  • İşlem, e-ticaret ve içerik tabanlı CMS dahil olmak üzere birden çok CMS platformunun web entegrasyonu
  • Daha yüksek bir YG üretmek için güvenilir ve esnek hizmetler sunabilen bir CMS web geliştiricileri ve SEO uzmanları ekibi

cms

Özel içerik yönetim sistemlerimizle işletmeniz ihtiyaç duyduğunuz CMS'yi alabilir. İster özel bir içerik yönetim sistemi ister WordPress gibi bir CMS platformu arıyor olun, deneyimli ekibimiz tam olarak ihtiyacınız olanı, zamanında programlayabilir.

İYS'nizi değiştirmeyi düşünmenizin birkaç nedeni:

  • Mevcut CMS yeniden tasarımı desteklemiyorsa
  • Mevcut CMS'nin kapsamlı özel geliştirme gerektiren sınırlamaları varsa
  • Mevcut CMS çok pahalıysa
  • Mevcut CMS çok yavaşsa
  • Site sahibi, barındırılan platformdan kendi kendine barındırılan platforma geçmek istiyorsa

CMS Hizmeti ve SEO

İçerik yönetim sisteminiz entegre edildikten sonra ekibimizin görevi, arama motoru dostu içerik yönetimi sistemleri tasarlamak ve entegre etmektir. CMS'nizden yararlanmanıza ve daha iyi bir genel YG elde etmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli İnternet pazarlama stratejileri ve araçlarına sahibiz.

Deneyimli ekibimiz, CMS'nizin "kullanıma hazır" özelliklerini genişletebilir ve paha biçilmez sonuçlar sağlayabilir. Ayrıca, Google Analytics danışmanlık ve Google Web Sitesi Optimize Edici'yi kullanan dönüşüm analizi hizmetleri de dahil olmak üzere web sitenizin pazarlanabilirliğini artırmak için CMS'nizi kullanmanın yollarını gösterebilir.

CMS NEDİR?

Wikipedia bir içerik yönetim sistemini (CMS) "belgelerin ve diğer içeriklerin birlikte toplanmasını organize etmek ve kolaylaştırmak için kullanılan bir süreç veya sistem" olarak tanımlar.

Kısacası, bir CMS, birden çok kullanıcının bir web sitesinin farklı bölümlerini değişen izin düzeylerinde yönetmesine izin veren web tabanlı bir uygulamadır. İzin düzeyleri ile web sitesi içeriğini, verilerini ve uygulamalarını düzenleyebilir.

Çeşitli web geliştirme şirketleri bugün, web sitelerini ve web içeriğini yönetmek için özelleştirilmiş bir web uygulaması olarak bugün bir CMS'ye güvenmektedir. CMS genellikle makaleleri düzenlemek ve oluşturmak için özel istemci yazılımı gerektirir.

cms

En Güvenilir CMS Platformları

Herhangi iyi bir CMS şirketi gibi biz de bütçenizi bozmadan çevrimiçi içerik ve iş süreçleriniz üzerinde kontrol sahibi olmanız gerektiğinin farkındayız. CMS web geliştiricileri ve CMS SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, bu açık kaynak platformlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi biliyor.

İster Magento, Joomla !, WordPress, Drupal veya başka bir çözüm seçin, ister özel bir CMS tercih edin, ekibimiz seçiminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve aramada mükemmel performans gösterecek şekilde optimize edebilir.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, deneyimli ekibimiz sunduğu CMS hizmeti ile belge yönetimi, iş birliği, e-ticaret vitrinleri, iş akışı, B2B uygulamaları ve web içeriği yönetimini etkin bir şekilde yönetir. Web sitelerini en iyi web içerik yönetim sistemlerine göre sunmayı taahhüt eder.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim