E-posta pazarlaması, en çok denenmiş ve gerçek dijital pazarlama stratejilerinden biridir. E-Posta Tasarım Hizmetimiz ve deneyimli ekibimizle, e-posta dönüşüm oranınızı yıldız, modern e-posta tasarım çalışmasıyla nasıl artıracağınızı biliyoruz.

Etkinliği Artıran E-posta Şablonu Tasarımı

Özel e-posta pazarlama kampanyaları aracılığıyla yeni ve potansiyel bir kitleye hitap etmek mi istiyorsanız küçük bir yatırım ile mesajınızı birçok kişinin aklına kazıyabilirsiniz. E-Posta Tasarım Hizmetimiz ve deneyimli ekibimiz e-posta bülten şablonu tasarımları ile aradığınız yüksek getiriyi size sağlayabilir.

epostatasarim

E-Posta Tasarım Hizmeti ile sunduklarımız;

 • İzleyicileri harekete geçirecek mesaj ve reklamı birleştiren hem sağlam hem de sizi farklı kılan tasarımlar
 • Müşterilerinizle kurulan gelişmiş ilişkiler, sadakatin güçlendirilmesi ve tekrarlanan işlerin teşvik edilmesi
 • Online pazarlamanızı başarıya ulaştırmak için istekli, seçkin bir web tasarım ekibi ve e-posta pazarlama uzmanları

Güzel Bir E-Posta Şablonu İsterseniz;

Bir e-posta pazarlama kampanyası, tüm pazarlama inisiyatifleri gibi, sağlam, sizi diğerlerinden ayıran bir tasarım olmadan, yalnızca zaman ve para kaybına sebep olur. İzleyicileri belirli bir eylem gerçekleştirmeye zorlayan şey, mesaj ve reklam öğesidir. Tasarım ise temel yapı taşıdır ve eğer tasarımınız zayıfsa, aldığınız sonuçlar da öyle olacaktır. Bu sebeple, bugün web’de yaşayan kullanıcıların hoşuna gidecek ve farklı olan e-posta teması ile şablon tasarımı kullanmak çok önemlidir.

E-Posta Pazarlamanın Yatırım Getirisi

 • E-posta bültenleri; yüksek düzeyde izlenebilir satış elde edebilmek için, karşılığında çok küçük bir yatırım gerektirmesi sebebiyle sıkça kullanılan bir pazarlama aracıdır. E-Posta pazarlaması, arama motoru pazarlamasında kullanılan en etkili çevrimiçi pazarlama taktiklerinden biri olarak gösterilmektedir.
 • Bu düşük maliyetli doğrudan pazarlama biçimi, bir şirket ile müşterileri arasındaki ilişki ve sadakati güçlendirir, sonuç olarak da onları tekrar aynı eylemde bulunmaya teşvik eder. Ancak eğer alıcılarınızı bu konuda e-postaya tıklamaya ve hatta e-postayı okumaya zorlayan stratejik ve etkili bir tasarımınız yoksa, bu e-postanın içine yerleştirilen tüm çaba ve kaynaklar tamamen boşunadır.
 • Güçlü e-posta tasarımları, markanızı güçlendirirken sizi de en iyi müşterilerinizin aklına kazır. E-Postanız müşterinizin gelen kutusuna girdikten sonra, alıcıyı belirli bir eylemde bulunmaya ikna etme kısmı e-posta tasarımındadır. E-posta tasarımı, markanızı tanıtırken profesyonel, hareketli ve hedef kitlenize göre uyarlanmış olmalıdır.
 • E-Posta Tasarım Hizmetimizden yararlanarak, e-posta pazarlama kampanyanızı diğerlerinden ayırabilir ve şirketinizi sektörünüzde bir lider olarak konumlandırabilirsiniz. Ayrıca, e-posta şablonu tasarımları gibi unsurları da ekleyerek, daha yüksek verimlilik için süreci kolaylaştırabilirsiniz.
 • E-Posta Tasarım Hizmetimiz ile deneyimli ekibimiz, şirketinize başarılı bir e-posta pazarlama kampanyası için gerekli üstünlüğü sağlayacak e-posta tasarımları oluşturur.

epostatasarim

Duyarlı ve Mobil Dostu E-posta Tasarımı

 • Deneyimli ekibimiz, pazarlama içeriğinizi cep telefonlarından tabletlere ve büyük masaüstü monitörlerine kadar her boyutta ve şekildeki cihaz ve ekranlarda düzgün bir şekilde görüntüleyen tam olarak yanıtlanan e-posta şablonları tasarlayabilir.
 • E-posta tasarımlarımız mobil uyumludur, hedef kitlenizin onları görüntülemek için hangi ekranı kullandığı fark etmeksizin okumalarını kolaylaştırır.
 • Bu modern çağda, kullanıcılar artık içeriğinizi okumak için yakınlaştırmak için çimdik yapmak istemezler. Bu nedenle, yeni cihazlarda ve çözünürlüklerde düzgün şekilde görüntülenebilecek kadar ilgi çekici ve dinamik şablonlar, temalar, düzenler ve grafikler oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.
 • Banner tasarımı da dahil olmak üzere her e-posta tasarımımız, e-posta pazarlama teknolojisi ilerledikçe, tüm yeni teknolojilerle ileriye dönük olarak uyumlu olacaktır.

Duyarlı Mobil Uyumlu Tasarımlar Çok Önemlidir

Mobil desteği sağlamak için mevcut şablonlarınıza veya tasarımlarınıza ihtiyacınız varsa, deneyimli ekibimiz ile size e-posta şablon tasarımlarında da yardımcı oluyoruz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu bize bildirdiğiniz taktirde e-posta şablonunuzu yeniden tasarlayabilir veya e-posta tasarımlarınızı tamamen yanıt verebilir hale getirebiliriz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim