E-posta pazarlama en denenmiş ve gerçek dijital pazarlama stratejilerinden biridir. E-Posta Özel Tasarım Hizmeti sunan deneyimli ekibimiz, modern e-posta tasarım çalışmaları ile e-posta dönüşüm oranınızı nasıl artıracağınızı iyi bilir.

Etkinliği Artan E-posta Şablonu Tasarımı

Özel e-posta pazarlama kampanyaları yoluyla yeni, potansiyel bir kitleye hitap etmek mi istiyorsanız, küçük bir yatırım için, mesajınızı birçok kişinin zihnine alabilirsiniz. E-Posta Özel Tasarım Hizmeti sunan ekibimiz düşük maliyetli e-posta bülteni şablon tasarımları ve aradığınız YG'yi size sunabilir. Ayrıca ekibimiz;

  • Görüntüleyenleri harekete geçmeye ikna etmek için mesajı ve reklamı birleştiren sağlam, diğerlerinden ayrılan tasarımlar sunar.
  • Müşterilerinizle gelişmiş ilişkiler kurarken hem bağlılığı güçlendirir hem de tekrara teşvik eder.
  • Web tasarım ve e-posta pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, çevrimiçi pazarlamanızı başarıya ulaştırmaya yardımcı olmak için isteklidir.

epostaözeltasarim

Bir e-posta pazarlama kampanyası, şirketinizi mevcut ve potansiyel müşterilere pazarlamanın son derece uygun maliyetli bir yoludur. Küçük bir yatırım için şirketinizin mesajını birçok kişinin zihnine kazıyabilirsiniz.

Bununla birlikte, tüm pazarlama girişimleri gibi, sağlam, geri kalandan ayrı bir tasarım olmadan, bu uygun maliyetli pazarlama stratejisi, zaman ve para kaybınız haline gelir. Görüntüleyenleri belirli bir işlemi gerçekleştirmeye zorlayan mesaj ve reklam öğesi.

Tasarım temel yapı taşıdır ve eğer zayıfsa, sonuçlarınız da zayıf olacaktır. Bu nedenle, bugün web kullanıcılarına yönelik göze çarpan e-posta teması ve şablon tasarımı kullanmak çok önemlidir.

E-posta Pazarlamasının Yatırım Getirisi

E-posta bültenleri, yüksek oranda izlenebilir satışlar elde etmek için gereken küçük yatırımlar nedeniyle yaygın olarak kullanılan pazarlama araçlarıdır. Aslında, e-posta pazarlama sadece arama motoru pazarlaması için ikinci en etkili online pazarlama taktiklerinden biri olarak belirtilir.

Bu uygun maliyetli doğrudan pazarlama biçimi, bir şirket ve müşterileri arasındaki ilişkiyi geliştirir, sadakati güçlendirir ve nihayetinde tekrar eden işleri teşvik eder. Alıcılarınızı tıklamaya hatta e-postayı okumaya zorlayan stratejik ve etkili bir tasarım olmazsa, bu e-postaya verilen tüm çaba ve kaynaklar boşa gidebilir.

Güçlü e-posta tasarımları, markanızı güçlendirirken sizi en iyi müşterilerinizin zihninde tutar. E-postanız müşterinizin gelen kutusuna girdiğinde, alıcıyı belirli bir işlemi yapmaya ikna edecek kadar uzun süre dikkat çeken kısım, e-posta tasarımıdır. E-posta tasarımınız profesyonel, hareketli ve markanızı tanıtırken hedef kitlenize uygun olmalıdır.

Günümüzün e-posta gelen kutularında, rakip e-posta haber bültenlerinin karmaşası kaçınılmazdır. Profesyonel bir e-posta tasarımı kullanarak, e-posta pazarlama kampanyanızı diğerlerinden ayırabilir ve şirketinizi sektörünüzde lider olarak konumlandırabilirsiniz.

Ayrıca, e-posta şablonu tasarımları gibi öğeleri ekleyerek, daha fazla verimlilik için süreci kolaylaştırabilirsiniz. E-Posta Özel Tasarım Hizmeti sunan deneyimli ekibimiz şirketinize başarılı bir e-posta pazarlama kampanyası için gereken üstünlüğü sağlayan e-posta tasarımları oluşturur.

epostaözeltasarim

Duyarlı ve Mobil Uyumlu E-posta Tasarımı

E-Posta Özel Tasarım Hizmeti ile deneyimli ekibimiz pazarlama içeriklerinizi, cep telefonlarından tabletlere ve büyük masaüstü monitörlerine kadar her boyutta ve şekilde cihazlarda ve ekranlarda düzgün şekilde görüntüleyen tamamen duyarlı e-posta şablonları tasarlayabilir. E-posta tasarımlarımız mobil uyumludur ve hedef kitleniz görüntülemek için hangi ekranı kullanıyor olursa olsun kolayca okunmasını sağlar.

Bu modern çağda, kullanıcılar artık içeriğinizi okumak için yakınlaştırmak istemezler. Bu sebeple, yeni cihazlarda ve çözünürlüklerde düzgün bir şekilde görüntülenecek kadar ilgi çekici ve dinamik şablonlar, temalar, düzenler ve grafikler oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Her e-posta banner tasarımı da dahil olmak üzere e-posta tasarımlarımız, tüm yeni teknolojilerle de uyumlu olacak ve e-posta pazarlama teknolojisi ilerledikçe geri planda kalmamanızı sağlayacaktır.

Duyarlı Mobil Uyumlu Tasarımlar Çok Önemlidir

Mevcut şablonlarınızın veya tasarımlarınızın mobil desteği desteklemek için yeniden oluşturulmasına ihtiyacınız varsa E-posta Özel Tasarım Hizmetimizle size e-posta şablonu tasarımları konusunda da yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu bize bildirdiğiniz taktirde e-posta şablonunuzu yeniden tasarlayabilir veya e-posta tasarımlarınızı tamamen duyarlı olacak şekilde yeniden oluşturabiliriz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim