PERFORMANS PAZARLAMA

GENEL ANLATIM

Ölçülebilir, sonuç odaklı ve verimli… Performans Pazarlaması’nı (Performance Marketing) özetleyen bu üç sözcük, doğru kitleye doğru mecrada doğru reklam yayınlarını göstererek öngörülen hedefe, örneğin satışa erişmek anlamına geliyor. Performans Pazarlaması, bütçenin planlanmasından uygun mecraların seçilmesine, pazarlama otomasyon araçlarının kullanımından hedefleme kriterlerine, pek çok parametre içeriyor. İşte bu aşamada biz devreye giriyor ve işinin ehli ekibimizle Performans Pazarlaması’nın her adımında sizi istediğiniz sonuca en uygun maliyetle ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

ÖZELLİKLER

Verilen reklamların izinin sürülemediği, kimi zaman hiçbir sonuca ulaşmayan reklamlar için hatırı sayılır paralar harcandığı dönemler artık geride kaldı. Performans odaklı pazarlamada yalnızca geri dönüşü olan, spesifik bir hedefe yönelik reklam yayınları için para harcıyor, ölçülebilir ve elle tutulur sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Ürün ve hizmetleriniz için Performans Pazarlaması’nı denemek istiyor ancak bu konuda kendinize güvenemiyorsanız, uzman ekibimizle size destek vermeye hazırız. İşin başından sonuna dek size ve ürünlerinize özel bir strateji doğrultusunda hareket ediyor, sonuçları detaylı olarak ölçülebilen yayınlar planlıyor, şeffaf bir çalışma politikasını sahipleniyoruz. Harcadığınız her kuruşun nereye gittiğine ve size neler kazandırdığına dair raporlar hazırlıyor, ilerleyen süreçlerde stratejimizi buna göre adapte ediyoruz.

VERİMLİLİK

Performans Pazarlaması’nın özünde verimlilik yatıyor. Her türlü reklam yayını ve kampanya, spesifik bir hedef doğrultusunda planlanıyor ve sonuçları ölçülüp yorumlanarak buna göre yeni eylem planları oluşturuluyor. Kontrol tamamıyla sizin elinizde; ayırdığınız bütçenin nereye gittiğini tamamen şeffaf bir biçimde takip edebiliyorsunuz. Amacımız, yayın ve kampanyaları doğru hedefleme ve dijital araçlar ile destekleyerek, markanız için maksimum verimliliğe ulaşmak. Yani düşük riskle yüksek kazanç elde etmek. Bu doğrultuda pazarlama otomasyon araçlarından Google servislerine, her türlü teknolojiden yararlanarak, sizin için en faydalı eylem planını belirliyor ve uyguluyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

Performans Pazarlaması sektörlerden ayrı düşünülemez. Her sektörün kendine özgü ihtiyaçları mevcut olduğu gibi, hedef kitleler de sektörden sektöre dramatik farklılıklar gösterebiliyor. Akaryakıt sektörü için bir reklam kampanyası hazırlarken kullanılan mecralar, eğitim sektöründe kullanılanlar ile elbette uyuşmayacaktır. Biz de Performans Pazarlaması ile ilgili çalışmalarımızı yürütürken sektörünüzü göz önünde bulunduruyor, eylem planımızı detaylı bir araştırma ve bu alandaki deneyimlerimizle edindiğimiz bilgiler ve veriler sonucunda buna göre oluşturuyoruz. Ne de olsa Performans Pazarlaması’nı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli özelliklerden biri, ezbere hareket etmemek.

ÜRÜNLER

PPC Reklam Hizmeti

Tıklama başına ödeme (pay-per-click) anlamına gelen PPC reklam hizmeti, reklamverenin yayıncıya reklamların ulaştığı tık sayısı kadar ödeme yaptığı, böylece harcanan bütçenin somut geri dönüşlerinin kolayca takip edilebildiği bir model. PPC reklam yayınlarını, markanız için maksimum verimliliği gözeterek özenle planlıyor ve yönetiyoruz.

PPC Reklam Danışmanlık Hizmeti

PPC reklam yayınlarını doğru yönetebilmek ve bu yayınlardan azami verim alabilmek için pek çok parametreyi göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu süreçte uzman ekibimizle beraber size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Yeniden Hedefleme Reklam Hizmeti

Yeniden hedefleme yoluyla kullanıcıların yolunu reklam yayınınızla birden fazla kez kesiştiriyor, ürün ya da hizmetiniz için somut dönüşler sağlayarak her türlü hedefinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Google Local Hizmetler Reklam Yönetim Hizmeti

Google Local Services desteğiyle, yakın çevrenizde bulunup Google’da hizmetlerinize dair arama yapan kullanıcılarla buluşmanızı sağlıyor, markanızın görünürlüğünü arttırıyoruz.

Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmeti

Şirketinizdeki açık pozisyonları doğru adaylarla buluşturabilmeniz için gerekli olan dijital araçları ve servisleri kullanmanızı sağlıyor, ilanlarınızı belli bir strateji çerçevesinde planlayıp dijital pazarlama teknikleriyle destekleyerek ideal adaylara ulaştırıyoruz. 

Sosyal Medya Reklam Hizmeti

Hedef kitlenizi sosyal medya üzerinden markanız ile buluşturmak, tanınırlığınızı arttırarak somut geri dönüşler elde etmek için, sosyal medya reklam modellerini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.

Facebook Reklam Hizmeti

Dünya üzerindeki internet kullanıcılarının çok büyük bir kısmı tarafından düzenli olarak ziyaret edilen sosyal medya platformu Facebook’u markanız için verimli bir reklam alanına dönüştürmek için deneyimli ekibimizle çalışıyoruz.

Instagram Reklam Hizmeti

Dünya çapında 1 milyarın üzerinde kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Instagram’da, güncel algoritmaya uygun ve doğru hedeflemeli reklam yayınlarıyla, markanızın sizin için doğru kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Twitter Reklam Hizmeti

Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize etkili bir biçimde tanıtabilmek ve şirketinize fayda sağlayacak dönüşler elde etmek için Twitter’ın çeşitli reklam modellerinden yararlanıyor, markanızın sosyal medyadaki görünürlüğünü arttırıyoruz.

Youtube Reklam Hizmeti

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan Youtube’un reklam modellerini değerlendirerek sizin için en verimli sonuçlara ulaşıyor, markanızı Youtube aracılığıyla büyük bir kitleye tanıtıyoruz.

Pinterest Reklam Hizmeti

Kategorik yapısıyla öne çıkan popüler görsel paylaşım mecrası Pinterest’te markanız için verimli dönüşler elde edebileceğimiz her türlü reklam yayınını uzman ekibimizle planlıyor ve yönetiyoruz.

Snapchat Reklam Hizmeti

Doğru kişiye doğru mecrada ulaşmak dijital pazarlamada kritik bir öneme sahip. Kullanıcı kitlesinin tamamına yakını 18-34 yaş aralığında olan sosyal medya platformu Snapchat’in reklam modellerinden faydalanarak, ürün ve hizmetlerinizi genç kitleye ulaştırıyoruz.

Google Shopping Reklam Hizmeti

Google Shopping altyapısını kullanarak, Google arama sonuçlarında markanız için reklam gösterimleri oluşturuyor, ürünlerinizi kullanıcılara en kolay ve hızlı yoldan ulaştırıyoruz.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti

Farklı satıcıların ürünlerinin bir arada yer aldığı E-Pazaryeri platformlarında, ürünlerinize satış olarak geri dönecek doğru hedeflemeli PPC reklam yayınları oluşturuyor ve yönetiyoruz.

VK Reklam Hizmeti

Rusya’nın popüler sosyal medya platformu VK’daki her türlü reklam yayınınızı planlayıp yöneterek ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Mail.Ru Reklam Hizmeti

Rusya’nın en büyük e-posta servisi Mail.Ru e-ticaretten haber yayınlarına ve anlık mesajlaşma uygulamalarına kadar, son derece zengin bir web oluşumu olarak öne çıkıyor. Reklam modellerinden yararlanarak Mail.Ru’yu markanız için etkin bir pazarlama alanına dönüştürmek için çalışıyoruz.

Yandex Reklam Hizmeti

Rusya’nın dijital devi Yandex üzerindeki her türlü reklam yayınınızı uzman ekibimizle planlıyor, markanızın hedeflerine ulaşmak için gereken tüm adımları sizinle beraber atıyoruz.

Yahoo Reklam Hizmeti

Dünyanın önde gelen dijital platformlarından Yahoo’nun web sitesi ve arama motorunda göstermek üzere reklam yayınlarınızı planlıyoruz.

MSN Reklam Hizmeti

Microsoft’un dijital haber servisi MSN’deki reklam çalışmalarınızı özenle yürütüyor, ürün ve servislerinizin görünürlüğünü arttırmak için çalışıyoruz.

Bing Reklam Hizmeti

Microsoft tarafından kullanıma sunulan popüler arama motoru Bing’de yapılan arama sonuçlarında reklamlarınızı potansiyel müşterilerinize gösteriyoruz.

Dynamic Video Targeting

Kullanıcıların lokasyonuna, tarayıcı aktivitelerine ve demografiklerine göre şekillenen dinamik banner reklamlarını kullanarak, ürün ve hizmetlerinizi doğru yer ve zamanda, doğru kişiler ile buluşturmanızı sağlıyoruz.

BAŞVURU

Dijital dünyada rekabetin hatırı sayılır ölçüde arttığı, diğer markaların arasında öne çıkmanın giderek zorlaştığı bir dönemde, Performans Pazarlaması büyük bir ivme kazanmış durumda. Büyük resmin içinde kaybolmaktansa, küçük detayları avantaja dönüştürerek başarıya ulaşmak aslında zannedildiği kadar zor değil. Bu işin uzmanı olan deneyimli bir ekip yardımıyla Performans Pazarlaması şirketiniz için son derece kârlı bir yatırıma dönüşebilir, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Aklınızdaki her türlü soru işaretiyle ilgili de bize yazabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim