Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmeti

Telefon görüşmelerini izlemek, dijital pazarlamanın en zor ama en önemli bölümlerinden biridir. Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmetimiz ile potansiyel müşterilerinizin nereden geldiğini her zaman tam olarak bilmenizi sağlayan uygun fiyatlı, basit bir çağrı izleme sistemi geliştirdik.

Web Sitesi Çağrı İzleme

İşletmenizin başarısı esas olarak telefon görüşmeleri yoluyla potansiyel satış yaratmaya dayanıyorsa, bu çağrıların kaynağını izlemenin bir yolunu mu arıyorsanız, hizmetimizden yararlanabilir ve bunun sonucunda daha bilinçli pazarlama kararları verebilirsiniz.

websitesicagriizleme

Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmetimiz şunları içerir:

  • Gerçek, işlem yapılabilir çağrı verilerini vurgulamak için Google Analytics ile telefon numarası entegrasyonu
  • Birden çok çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama kanalı için telefon numaralarının ayarlanması ve test edilmesi
  • Tüm telefon görüşmesi verilerinin aylık raporlama ara yüzü ve günlüğünü sağlamak (arayanların konumu ve telefon numarası dahil)
  • Güvenebileceğiniz tüm izleme yazılımları

Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmetimiz ile deneyimli ekibimiz işletmenizin telefon görüşmelerini izlemek için web tabanlı çözümler sunar. Birçok şirket birden fazla telefon numarasına veya birden fazla telefon uzantısına yönlendirilmiş telefon aramasına sahip olduğundan, bir web sitesi tarafından üretilen aramaların sayısını doğru bir şekilde belirlemek neredeyse imkansızdır.

Tescilli çağrı izleme sistemimizle, son varış yerleri nerede olursa olsun size telefon görüşmelerinizin kaynaklarını izleme gücü veriyoruz. Çevrimiçi çağrı izleyicimiz, işletmeniz için sonuç veren belirli satış fırsatlarına odaklanmak için ihtiyacınız olan doğru bilgileri sağlar.

Çağrı İzleme Nedir?

Çağrı izleme, telefon görüşmelerinizin nereden geldiğini izlemenizi sağlayan bir yazılımdır. Arama izleme yazılımında etiketlenen farklı telefon numaralarını kullanarak, her telefon numarasına belirli kaynaklar belirleyebilirsiniz. Bu, bir müşterinin sizi gördükleri bir panodan aradığını veya web sitenize belirli bir şekilde gelip gelmediğini anlamınıza olanak tanır.

Çevrimiçi Çağrı İzleme Nasıl Çalışır?

Online arama yazılımı, işletmenizin büyümesini artıracak özelliklerle yapılır. Çağrı izleme aracımızı, olası potansiyel müşterilerden gelen hizmet çağrı izleme yazılımı veya web tabanlı çağrı izleme olarak kullanmanız, başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

websitesicagriizleme

Gerçekten telefon görüşmelerini izlemem gerekiyor mu?

Çağrı izleme yazılımına bakıyorsanız, büyük olasılıkla iş beklentilerinizin çevrimiçi bir form doldurmak yerine sizi aramayı tercih ettiğini fark etmişsinizdir. Bu hem potansiyel müşteriler için hem de çağrı izleme hizmetlerinin etkinliği için iyi bir işarettir çünkü telefonu tercih eden kişiler daha yüksek kaliteli potansiyel müşteriler olma ve daha fazla müşteri olma eğilimindedir.

Sonuç olarak, çağrı izleme araçları kullanmıyorsanız, ciddi bir şekilde dönüşüm oranını ve web pazarlama çabalarınızın genel etkinliğini küçümsüyor olabilirsiniz.

Çağrı izleme hizmetimiz, her müşteri sorgusunu doğru bir şekilde ölçebilir ve raporlayabilir. Ayrıca, Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmetimizle, çok sayıda pazarlama materyali aracılığıyla çağrıları izlemek için birden fazla telefon numarası ayarlayabilirsiniz.

Bir çağrı izleme sistemi ile daha bilinçli kararlar verin

Müşterilerinizin sizi organik veya doğrudan trafik yoluyla bulup bulmadığını, hangi arama motorunu kullandıklarını merak ediyorsanız belki de bir PPC kampanyası, sosyal medya kampanyası ve e-posta pazarlama kampanyası yürütüyorsanız, hangisinin en iyi sonuçları verdiğini bilmeniz gerekir.

Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmetimiz ile bu kaynakların her birini ve daha fazlasını izleyerek, şirketinizin gelecekteki pazarlama çabaları için en iyi kararı verebilirsiniz. Bu sayede pazarlama paranızı en önemli yere yatırım yapabilirsiniz.

Çevrimiçi çağrı izleme raporlaması nasıl çalışır?

Gelen tüm çağrılar hala merkezi bilgi hattınıza yönlendirilir ancak farklı telefon numaraları yazılımımızın her arayanın web sitenize tam olarak nasıl geldiğini belirlemesine izin verir. Bu, her telefon görüşmesini web sitenizin analiz raporlarına kaydederek yapılır.

Çağrı izleme gerçekten buna değer mi?

Çağrı izleme yazılımı, işinize yapabileceğiniz en yararlı eklemelerden biridir. Potansiyel müşterilerinizin telefonda söylediği her kelimeyi kaydeder, böylece sürekli olarak kim olduklarını ve işletmenizden ne istediklerini kaydedersiniz. Tüm bu bilgiler parmaklarınızın ucundayken, her müşteri adayına benzersiz bir şekilde yaklaşarak müşteri dönüşüm oranınızı hemen artırabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim