Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığına yatırım yapıyorsanız, en iyisini istersiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz arasında Google Ads, yeniden pazarlama ve Microsoft Advertising için özel stratejiler bulunmaktadır. Ayrıca, PPC hesaplarınızın tam sahipliğini sürdürürsünüz.

Deneyimli ekibimizle, şirketinizin Google, Bing ve daha fazlasında reklam vermesini kolay ve zahmetsiz hale getiren PPC'ye anahtar teslim bir yaklaşım sunuyoruz.

PPC Reklam Danışmanlık Hizmeti

PPC danışmanlık hizmetleri neler içerir?

Derin İş Analizi

PPC Reklam Danışmanlık Hizmetimizde yararlandığınızda size özel ücretli bir arama danışmanı edinmiş olursunuz. Mevcut PPC stratejinizin yanı sıra gelecekteki PPC kampanyaları için hedeflerinize ve isteklerinize de derinlemesine bakılır. Danışmanınız ayrıca işinizi, endüstrinizi, rakiplerinizi ve ürün veya hizmetlerinizi araştırır.

Özel PPC danışmanınız size tutarlı bir irtibat noktası sağlar ve neticesinde güvenilir bir PPC danışmanına sahip olmak size zaman ve para kazandırır.

Google, Bing ve YouTube Reklamları

PPC pazarlama danışmanınız olarak deneyimli ekibimiz ile işletmeniz bugün, tüketiciler için en popüler kanallardan bazılarına reklam verebilir. İster şirketinizi ister Google, Bing veya YouTube'da ürünlerinizi tanıtmak isteyin, hizmetimiz ile mümkündür.

Özel PPC danışmanınız da Google'daki işletmeniz için bir yeniden pazarlama kampanyası oluşturabilir. Bir yeniden pazarlama kampanyasıyla, şirketiniz daha önce web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hedefleyebilir. Bu reklam taktiği, bu potansiyel müşterileri dönüştürmek için size bir şans daha veriyor.

PPC Reklam Danışmanlık Hizmeti

Stratejik Teklif Yönetimi

İşletmeniz her ay belirli bir reklam harcamasını bir kenara koysa da PPC danışmanlarımız bütçenizi en iyi şekilde kullanmaya çalışır. Bu yüzden PPC danışmanlık hizmetlerimiz stratejik teklif yönetimi ile birlikte gelir.

Stratejik teklif yönetimi ile danışmanınız kampanyanızdaki teklifleri optimize eder. Rekabetçi ancak uygun maliyetli bir teklif, şirketinizin reklamlarınızdan daha fazla tıklama ve dönüşüm elde etmesine yardımcı olabilir. İşletmeniz için bu, önemli bir yatırım getirisi (YG) sağlar.

Reklam Metni Yazımı ve Testi

Birçok şirket için, tıklama başına ödeme danışmanlığı dahili pazarlama ekibinizin zamanından tasarruf etmesini sağlar. Kampanya geliştirme, reklam metni yazma veya reklamlarınızı optimize etme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunun yerine, PPC danışmanınız her şeyi halleder.

PPC danışmanınız her şeyle ilgilenirken, iç pazarlama ekibinizin zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Danışmanlık hizmetlerimizin bir parçası olarak, reklam metin yazarlığı ve metin testini de ekliyoruz.

İşletmeniz, rakipleriniz ve ürünlerinizle ilgili derinlemesine araştırmalarına dayanarak, danışmanınız ilgi çekici reklam metni geliştirir. Ardından, bu metni test eder ve tıklamaları ve dönüşümleri artırmak için günceller.

Anahtar Kelime Hedefleme

PPC danışmanınız çok sayıda anahtar kelimeyi hedefleyebilse de bunlar işletmeniz için en değerli anahtar kelimelere odaklanır. Çabalarımızı, sürekli olarak satışları, olası satışları ve daha fazlasını sağlayan anahtar kelimelere ayırıyoruz. Bu yaklaşım, işletmenizin reklam harcamanızdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olur.

PPC Reklam Danışmanlık Hizmeti

Aylık Raporlama

Hangi hizmet katmanını seçerseniz seçin, ücretli arama danışmanınız kampanyanızın performansını incelemek için her ay bir telefon veya web konferansı aracılığıyla sizinle ve ekibinizle bir araya gelir. Ek bir aylık ücret karşılığında, danışmanınız ekibinizle haftalık olarak görüşebilir. Danışmanınızla check-in yaptığınızda, işinize kapsamlı bir rapor sunarlar. Ayrıca bu raporu, işletmenizin ve karar vericilerinin incelemek istediği verileri vurgulayarak şirketinizin tercihlerine göre özelleştirebilirler.

Bu rapora toplantınızın dışında da erişebilir, onları görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu yaklaşım, ekibinizin kampanya güncellemelerini şirket karar vericileriyle paylaşmasını ve reklam kampanyanızın genel performansını gözden geçirmesini hızlı, basit ve kolay hale getirir.

Kişiselleştirme

Şirketiniz olumlu ve etkili bir deneyim istiyorsa, yaklaşımlarını işletmenize uygun hale getiren bir PPC danışmanına ihtiyacınız vardır. Örneğin, PPC danışmanlarımız, işletmeniz için anlaşılması kolay ancak rekabetçi bir strateji oluşturmak için deneyim düzeyinizi, hedeflerinizi, endüstrinizi ve daha fazlasını düşünür. Bu kişiselleştirme düzeyi, deneyiminiz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ekibinizi sorular sormaya ve PPC bilginizi genişletmeye teşvik eden danışmanınızla rahat hissedersiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim