İyi sosyal medya pazarlaması, yüksek kaliteli içerik ve tutarlı markalaşma ile ilgilidir. Düzgün tasarım çalışmaları olmadan da iyi bir sosyal medya pazarlamasından bahsetmek mümkün değildir çünkü günümüzde sosyal medya, şirketiniz için görsel bir platformdur.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti ile deneyimli ekibimiz size bu konuda yardımcı olabilir.

Markanızı Öne Çıkaran Sosyal Medya Tasarımı

Müşterileriniz birbirleriyle tanışır, fikirlerini paylaşır ve markanız hakkında çevrimiçi konuşur. Onlara harika bir ilk izlenim vermek için Sosyal Medya Tasarım Hizmetimizden yararlanarak web sitenizin görünümünü ve hissini farklı platformlara taşıyabilirsiniz. Sosyal Medya Tasarım Hizmetimiz şunları sunar:

  • Facebook, Twitter, YouTube, şirket blogu ve daha fazlasındaki varlıklarını artırmak isteyen şirketler için özel sosyal medya tasarım planları
  • Sosyal medya profil ihtiyaçlarınızı karşılayan, ayrıntılara dikkat eden, profesyonel ancak akıllı sosyal medya tasarım hizmetleri
  • Web siteniz ve marka standartlarınızla uyumlu özel sosyal medya profilleri, sayfaları ve uygulamaları

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti sunan deneyimli ekibimiz iyi tasarlanmış bir Facebook Sayfası, Twitter profili, Google+ başlığı ve daha fazlasının önemini bilir. İster çekici ve tamamen entegre bir şirket bloguna veya kendinizi sosyal medya sitesinde temsil etmek için basit bir simgeye ihtiyacınız olsun, yetenekli sosyal medya tasarımcılarımız profesyonel ve göz alıcı bir şey bir araya getirebilir. Hepsi de marka standartlarınızı karşılar.

sosyalmedyatasarımhizmeti

Twitter Arka Planı ve Başlık Tasarımı

Bazı şirketlerin tweet'leri web sitelerinden daha fazla görüntüleme alır. Ve gittikçe daha fazla kişi, iş ortaklığı yapmak, takip etmek veya satın almak ya da için şirket bulmak için Twitter'da arar.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti şunları içerir:

Twitter arka planınız web sitenizin markasına uymuyorsa, kullanıcılar birinden diğerine geçtiklerinde bağlantıyı kaybedebilirler. O yüzden her özel Twitter grafiği için şu kurallara uyarız:

  • Şirketin web sitesiyle eşleşen renk şeması
  • Gösterişli, akılda kalıcı arka plan görüntüsü veya deseni
  • Arka planın sol tarafındaki veya üstbilgideki ara sıra bilgiler bölümü (yeni düzen kullanılıyorsa)

Ziyaretçileri Twitter profilinize yönlendirmek için web sitenizde bir Twitter sayfası olması da iyi bir fikirdir. Bu şekilde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.

Bu sayfaya şirketinizle ilgili diğer bilgileri de Twitter profilinden çok daha fazla ekleyebilirsiniz.

sosyalmedyatasarimhizmeti

Facebook Profil Tasarımı

Facebook kullanıcıları Facebook aracılığıyla şirketlerle iletişim kurmayı sever. Özel bir başlık resmi, sekmelerdeki veya uygulamalardaki özel görüntüler gibi simge ve diğer öğeler ile çekici bir Facebook sayfası oluşturarak mükemmel bir ilk izlenim elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Facebook'un milyonlarca kullanıcısına ulaşmanın en iyi yolu web sitenizdeki bilgileri Facebook formuna çevirmektir. Bu şu anlama gelir:

  • İşletmeniz için bir Facebook profili oluşturmak.
  • Mevcut hayranlarınızı ve takipçilerinizi Facebook'ta size katılmaya teşvik etmek.
  • Zamanında, alakalı içerik sağlamak.

Facebook profiliniz çok sık güncellenmelidir. Her etkinliğinizde, bir çalışanı işe aldığınızda, bir ödül kazandığınızda veya büyük bir sözleşme yaptığınızda, bunu Facebook'a koymalısınız. Takipçilerinizi meşgul eder ve ilgilenir, ayrıca şirketinizi akıllarında ön planda tutar.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

Şirket Blog Tasarımı

Bir şirket blogu, ekibinizin uzmanlıklarını göstermesine, ilginç içerik sunmasına ve bu içeriği sosyal medya kanallarınız aracılığıyla yaymasına olanak tanır. Ancak blogunuz yeterince iyi değilse, doğru ilgiyi çekmekte zorlanırsınız.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetimizden yararlandığınız taktirde blog tasarımınız ana sitenizden farklı görünür. Bloglar öncelikle sektörünüzde çalışan diğer insanlarla ve en iyi beklentilerinizle konuşur, bu yüzden iyi gözükmesi şarttır. Deneyimli ekibimiz ve blog tasarımlarımızla birlikte, sizi rakiplerinizden ayıracak ve ziyaretçilerinizi kendine hayran bırakacak özel efektler ve yeni grafik öğeler entegre ediyoruz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim