E-posta pazarlaması, müşteriler ve potansiyel müşterilerle doğrudan bağlantı kurmanıza olanak tanır ve yüksek bir YG sağlar.

E-posta pazarlaması ile şunları yapabilirsiniz:

 • Marka bilinirliğini teşvik edebilirsiniz.
 • Web sitenize bağlantı vererek yeni müşteriler bulabilir, eski müşterilerinizi ise tekrar teşvik edebilirsiniz.
 • Sizden düzenli olarak haber almak isteyen markanıza sadık müşterilerin bir kitlesini oluşturabilirsiniz.

İyi tasarlanmış ve iyi yönetilen bir e-posta pazarlama mesajı, mevcut müşteriler ve potansiyel müşterilere web sitenizi ziyaret etmelerini hatırlatır ve onları teşvik eder. Başarılı bir e-posta pazarlama kampanyasının merkezinde müşteriyi elde tutma ve ilişki kurma vardır. E-posta pazarlama Hizmeti sağlarken bu nihai hedefi göz önünde bulundururuz.

Müşterilerinizin akıllarında en ön sırada yer alarak, e-posta alıcılarınızın bir satın alma işlemi yapma zamanı geldiğinde sizi rakiplerinizden önce seçme olasılığını önemli ölçüde artırırsınız.

Raporlar, pazarlamacıların % 82'sinin pazarlama bütçelerinin % 0 ila % 20'sini e-postada harcadığını göstermektedir. Ancak, toplam pazarlama bütçenizin% 16'sını e-posta pazarlamasına ayırmanız önerilir. E-posta pazarlamasına ayırdığınız tutar, aşağıdakileri içeren bir dizi faktöre bağlıdır:

 1. Yıllık gelir
 2. Çevrimiçi üretilen toplam gelirin yüzdesi
 3. Sizin endüstriniz
 4. Sattığınız ürün / hizmet
 5. Genel dijital pazarlama hedefleriniz

Sonuç olarak, şirketiniz ve hedefleriniz için uygun bir e-posta pazarlama bütçesi seçmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, e-posta pazarlaması son derece uygun maliyetli bir stratejidir ve harcadığınız miktarın karşılığında yüksek bir yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Dolayısıyla, daha az parayla daha fazla müşteriye ulaşmanın bir yolunu arıyorsanız, e-posta pazarlaması harika bir seçenektir.

E-posta Tasarımının Karmaşıklığı

Karmaşık olarak tasarlanmış e-postalar göndermek istiyorsanız, daha yüksek bir fiyat ödeyebilirsiniz. E-posta tasarımınız ne kadar karmaşıksa, o kadar fazla ödeme yaparsınız.

Kampanyalarınızın Frekansı

Kampanyalarınızın sıklığı, e-posta pazarlaması için ödediğiniz fiyatı da etkiler. Örneğin, haftalık e-posta patlamalarının aksine bir aylık bülten gönderirseniz daha az ödeme yaparsınız. Genellikle ne kadar çok e-posta gönderirseniz o kadar fazla ödeme yaparsınız.

Tam yönetilen e-posta pazarlama hizmetleri fiyatlandırması

Tam olarak yönetilen e-posta pazarlaması tam olarak göründüğü gibidir. Bu, e-postaları yazmayı, ilgi çekici öğeler eklemeyi ve sonuçları izlemeyi içerir. Ayrıca işinize ne olacağına dair nihai kararı alabilmeniz için verilerimize ve stratejilerimize tam erişiminiz bulunur.

Kısmen yönetilen e-posta pazarlama hizmetleri fiyatlandırması

Kısmen yönetilen e-posta pazarlama hizmetleri, müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize düzenli olarak ulaşmak istediğinizde mükemmeldir. Ayrıca, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle doğrudan konuşabilmek için her e-postanın içeriğini de oluşturursunuz. Bunun dışında her şeyle biz ilgileniyoruz.

İsterseniz, alıcılarınıza giden e-postaları da test ediyoruz, böylece ne tür içerik, biçim ve başlıkların alıcılarınız için en uygun olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıları sitenize çeken ortak öğeleri belirledikten sonra, daha fazla başarı elde edebilmeniz adına bunları daha fazla kullanacağız.

E-postalarınız sonucunda müşterilerin size yaptığı telefon görüşmelerini bile takip edebiliyoruz. Bu şekilde, kapsamlı bir hizmetten ihtiyacınız olduğu kadar bilgi alabilirsiniz.

E-posta fiyatlandırmasını sağlama

Müşterilerinizin satın alma kararları haftalar veya aylar alabileceğinden, E-posta Pazarlama Hizmetimiz, onlarla ilişkiler geliştirmenize ve satın almaları gereken bilgileri sağlamanıza yardımcı olmak için müşteri adayı e-posta pazarlama hizmetleri sunar.

Tüm müşteri adayı e-posta planlarımız:

 • Bir yaşam döngüsü e-posta stratejik dağıtım programı
 • Kampanya ve hedef stratejisi
 • Müşteri adayı iş akışı geliştirme
 • Önerilen satış döngüsü uygulaması
 • Metin yazarlığı
 • Grafikler
 • E-posta testi

ve daha fazlası ile birlikte gelir

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim