B2B "işletmeden işletmeye" nin kısaltmasıdır. Bu terim, tüketicilere doğrudan değil, diğer işletmelere ürün veya hizmet sağlayan şirketleri tanımlamak için kullanılır.

Başka bir deyişle, bu terim yalnızca bir işletmenin başka bir işletmeyi hedeflediği e-ticaret ve reklamcılıkla bağlantılı olarak kullanılır.

İş uygulamalarının kurumsal sınırlar ötesinde iletişim kurmasını sağlamak karmaşık olabilir. Deneyimli ekibimiz kendi B2B uygulamalarımızla bu son derece etkili iş stratejisinde gezinmenize yardımcı olabilir.

b2b

Kimler B2B Web Uygulamasına İhtiyaç Duyar?

  1. B2B uygulamaları, satış taleplerinden satış ve satış gücü faaliyetlerinin izlenmesine kadar çeşitli amaçlar için kullanılır.
  2. B2C ("işletmeden tüketiciye") alanındaysanız, bir B2B uygulaması muhtemelen size yardımcı olmaz. Ancak bir B2B şirketinde çalışıyorsanız, uygulamalarımız ve teknolojilerimiz sizin için uygun olabilir.
  3. İster halka açık bir İnternet pazarı veya özel bir çevrimiçi alışveriş planlayan bir ticaret evi olun ister kurumsal web siteniz için bir elektronik satın alma merkezi planlıyor olun, durumunuz ne olursa olsun, şirketiniz alıcılar, tedarikçiler ve kendi kuruluşunuzun maliyetini azaltan verimli e-ticaret ortamından faydalanabilir.
  4. Bir B2B uygulaması, şirket içi süreçlerinizi de düzenleyebilir, böylece müşteri talebini daha iyi karşılayabilirsiniz.
  5. Günümüzün uygun maliyetli işletmeler arası e-ticaret çözümleriyle, müşterilerin ürün bilgilerine, stok durumuna, sipariş durumuna, geçmişine ve hesap bilgilerine web erişimi olması kolay olmuştur.
  6. Tamamen esnek bir B2B e-ticaret ortamına sahip olmak için, site operatörleri ürün içeriği, ürün yönetimi, envanter, sipariş karşılama ve nakliye üzerinde tam kontrole sahip olmalıdır.
  7. B2B Web Uygulamaları Geliştirme hizmetimizle size yardımcı olabiliriz.

b2b

İşletmeler Arası Uygulamalar

B2B Web Uygulamaları Geliştirme hizmetimizle müşterilerimize özellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerin B2B e-ticaret çözümlerini kullanmasını sağlamak için tasarlanmış, eksiksiz e-mağaza çözümleri sunuyoruz.

Çeşitli işletmeler için dinamik ve kullanıcı dostu e-ticaret çözümlerimiz, sofistike bir çevrimiçi mağazanın veya elektronik pazarın karakteristik özelliklerinden geniş bir yelpazede özellikler ve işlevler sunar. Anahtar teslim paketlerimiz, e-ticaret çözümlerini çoğu işletme türü için uygun fiyatlı hale getirir.

İster basit bir B2B uygulama entegrasyonu ister tam teşekküllü bir B2B e-ticaret mağazası kurulumu istiyor olun, sizin için yapabiliriz.

Ayrıca, sıralamalarınızı yükseltebilir, çevrimiçi pazarlamanızın etkinliğini artırabilir ve satış ekibiniz için daha iyi çözümler sunabiliriz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim