İşinizi anlayan bir ortak bulmak ve onu nasıl doğru şekilde yayınlayacağınızı bulmak online bir PR ajansı arama sürecinizdeki genel amacınızdır. Bu noktada biz devreye giriyor ve Online Basın Bülteni Hizmetimiz ile sizlere:

 • Endüstri ve konu araştırması,
 • PR metin yazarlığı,
 • Web sitenize basın bültenleri ve daha fazlasını içeren çevrimiçi basın bülteni hizmetleri sunuyoruz.

Online Basın Bülteni Hizmetimiz ile şirketinizin itibarı için başka stratejilere de yayılabilir, böylece marka adınız ve pozitif bir bağlantıyla, sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz.

Online Basın Bülteni Hizmeti ile Müşterileri Çekmek

 1. Deneyimli metin yazarlarımız günlük olarak bültenleri yayınlar. Etkili olmayan ve başarılı basın bültenleri arasındaki farkları inceleyip, viral olmalarından nasıl emin olunacağını anlarlar. Bu yöntemle şirketiniz kitlesel maruz kalmayı ve olumlu farkındalığı deneyimleyebilir.
 2. Çevrimiçi bir basın bültenini neyin öne çıkardığını anlayan, kullanıcıların ve medya kuruluşlarının öne çıkmasını hedefleyen Online Basın Bülteni Hizmetimiz, şirketiniz için en son haberlerin en ön sıralarında yer alan açılı, ilgi çekici makaleler oluşturur.
 3. Şirketinizi olumlu bir ışık altında güncel bir haberin ayrılmaz bir parçası olarak gösterir ve şirketinizin yakalayacağı medya kapsamı, alt satırınızı önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahiptir.
 4. Online Basın Bülteni Hizmetimiz sayesinde işletmeniz marka bilinirliğini doğal olarak ve mümkün olan en olumlu şekilde artıracaktır.

Online Basın Bülteni Hizmeti ile İyi PR Alın

Basın bülteni hazırlarken dikkat edilen temel hususlar kamuoyu algı ve markalamadır. Online Basın Bülteni Hizmeti sağlarken basın bülteninin alınmasının en iyi yolunun, başkalarına anlamlı ve yararlı gelecek bir makaleyi dağıtmak olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle Online Basın Bülteni Hizmetimiz dahilindeki deneyimli metin yazarlarımız, çevrimiçi basın bülteniniz için herhangi bir standart haberden ayırt edilemeyecek bir açı oluşturuyor. Şirketinizi endüstri lideri olarak konumlandırırken, bir gazetecinin bakış açısından yazılmıştır. Bu gerçekten etkili olan bir çevrimiçi basın açıklaması için en iyi uygulamadır.

Online Basın Bülteni Hizmeti şirketiniz için yalnızca pratik değil, kesinlikle şarttır. PR'ın tanımı ve yaklaşımı, İnternet yaratılmasından bu yana devamlı geliştiği için İnternet'teki ve genel halkla ilişkilerdeki gelişmelerden haberdar olmanın, daha iyi bir hizmet sunmamıza yardımcı olduğuna inanıyoruz.

onlinebasınbülteni

Online Basın Bülteni Hizmeti Süreci

İşe, sektörünüz ve doğruluğunu sağlamak adına her basın bülteninin konusu hakkında kapsamlı araştırmalar yaparak başlıyoruz. Sonrasında, biten basın bültenini yüzlerce çevrimiçi medya sitesi için düzenleyip dağıtıyoruz.

Online Basın Bülteni Hizmeti ile şirketinizin imajını geliştirmek ve erişimini genişletmeyi hedefliyoruz. Online basın bülteninizi prestijli haber sitelerine yerleştirmeye ilaveten, Google Haberler’e de gönderip, bu sayede ilgili sorgular için arama motorunda görünür olmanızı sağlıyoruz.

Online Basın Bülteni Hizmetimizin İçerdikleri:

 • Devam eden basın açıklaması, metin yazarlığı
 • Kapsamlı endüstri ve konu araştırması
 • Web sitenizdeki haber güncellemelerinin yönetimi
 • Siteniz için hazırlanan anahtar kelime yönünden zengin metinler içeren basın bültenleri
 • Google Haberler’e Gönderme
 • Tanınmış çevrimiçi medyaya ve basın bültenleri yayın sitelerine dağıtım
 • Basın bülteni medya listesi raporlaması
 • Sosyal sinyaller ve çevrimiçi basın bültenlerine bağlantılar
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim