Güçlü e-ticaret sitesi, Başarılı e-ihracat

E-ihracatınızı geliştirmek için yaptığınız tanıtım reklam faaliyetlerinin başarılı olması e-ticaret sitenizin ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Hedeflediğiniz pazardaki kişilerin anlayabileceği şekilde yerelleştirilmiş, global ve ileri seviye modüller ile donatılmış, global e-pazaryerleri ile hızlı entegre edilebilir bir e-ticaret sitesi ile ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına satın.

Yurtdışını açılmak için global e-ticaret sitenizi hemen kurun

Küresel satışa başlamak ve satışlarınızı artırmak için dünyanın her noktasından bağlana kişilerin anlayabileceği profesyonel e-ticaret sitenizi kurarken her adımda yanınızda oluyoruz. Site kurulumu, hedef pazarlarınıza uygun dil desteği, yerelleştirme, lojistik desteği ve birçok konuda düşünmenize gerek kalmadan sitenizi hızlıca faaliyete geçirmenizi sağlıyoruz.

 

onlinesatissitesi

Hedeflediğiniz küresel pazarlara hızlı ve sağlam adımlarla giriş yapın

Sizin için en uygun tasarım ve alt yapı ile hızlı kurulum ve kolay kullanımlı e-ticaret siteniz ile e-ihracata güçlü bir başlangıç yapın. Dünyanın her yanına satış yapmanızı kolaylaştıracak tüm özellikleri bir arada sunuyor ve tek bir panelden tüm süreçleri yönetmenizi sağlıyoruz.

  • İster ulusal isterseniz uluslararası pazarlarda kullanabileceğiniz profesyonel modüller ve responsive tasarım ile her cihazda ve ziyaretçilerinize gelişmiş kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlıyoruz.
  • Çoklu dil desteği ve yerelleştirme hizmeti ile ürünleriniz için hedeflediğiniz pazarlara uygun dil girişlerini kolayca yönetin. Yerelleştirme ile içeriklerinizi birebir tercüme etmeden dil girişlerini hedef kitlenizin anlayacağı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.
  • Küresel satışlarınızda ülke bazlı, para birimi, gümrük ve vergi yönetimini profesyonelce gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.
  •  Ülke bazlı ürün ve fiyat yönetimi gerçekleştirebileceğiniz gelişmiş admin panel sunuyoruz. Ürünlerinizin her ülke için farklı fiyatlandırabilir ve para birimini yönetebilirsiniz.
  • UPS , DHL gibi uluslararası kargo firmaları ile yaptığımız entegrasyonlar ile dünyanın dört bir yanına ürün gönderme sürecini kolaylaştırıyoruz.
  •  Lokasyon bazlı ziyaretçi tanıma özelliği ile ürünlerinizin e-ticaret sitenize gelen ziyaretçinin bulunduğu ülkeye uygun dil ve para birimi ile gösterilmesini sağlıyoruz. Ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmeniz için ürünlerinizi ile açılışta kolayca anlamasına yardımcı oluyoruz.

 

 

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim