E-ticaret şirketleri, web sitelerine nitelikli trafik göndermenin önemini bilirler. Eğer siz de çevrimiçi gelirinizi artırmak istiyorsanız E-Ticaret Yazılım Hizmetimizle işletmenizin bundan nasıl yararlanabileceğini keşfedebilirsiniz. Hizmetimizin sundukları:

  1. Ölçeklenebilir ve uygun maliyetli çözümler üretmek için gerekli deneyim ve bilgi
  2. Web sitesi tasarımınıza ince ayar yapmanıza yardımcı olacak özel e-ticaret fiyatlandırması ve bütçenize uygun özel yazılım geliştirme
  3. Magento ve alışveriş sepeti özet akışları dahil kişiselleştirilmiş e-ticaret aracı geliştirme ve uygulama

eticaretyazilim

Bir E-Ticaret Web Sitesi Diğer Web Sitelerinden Nasıl Farklıdır?

Yalnızca bir şirketin kurumsal kimliğini vurgulayan standart bir şirket web sitesinden farklı olarak;

  • E-ticaret web sitesinin tasarımı ve geliştirilmesi
  • Ürün veri tabanı
  • Ürün bilgileri
  • Ürün arama
  • Sipariş işleme
  • Ödeme sistemleri

ve çok daha fazlasını içerir. Bir e-ticaret şirketi, müşterilerin istedikleri zaman kolayca ve rahatça göz atmalarını ve satın almalarını sağlamak için bu ek işlevlerin tümünü gerektirir.

E-ticaret web siteleri perakende alanı veya çalışan gerektirmez

Göz alıcı multimedya ve ileri teknoloji tasarım araçları, bir şirketin çevrimiçi pazarlama varlığının ayrılmaz bir parçasıdır ve e-ticaret web sitesi tasarımı, fiziksel perakende mağazalarına çekici ve uygun maliyetli bir alternatif oluşturmak için bu öğeleri kullanır. Perakende alanı gerektirmeyen, mağazaya bakacak hiçbir çalışanı ve mülk bakımı sıkıntısı olmayan bu uygun fiyatlı ve üstün araçlar, işletmelere büyük avantaj sağlar.

E-ticaret Yazılım Hizmeti

Sunduğumuz her çevrimiçi mağaza veya e-ticaret şirketi web sitesi; web sitesi tasarımcılarımızın, geliştiricilerin, uzman stratejistlerin ve internet pazarlamacılarının ortak çabasıdır. Hizmetimizle e-ticaret şirketlerinin, müşterilerin beğeneceği tam işlevli, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu web sitelerine sahip olmasını sağlıyoruz.

Deneyimli ekibimizin sunduğu e-ticaret web sitesi tasarımı ve çözümlerimiz; herhangi bir işletme için güvenilir, uzun ömürlü bir çevrimiçi mağaza olarak işlev görür. Ayrıca e-ticaret şirketlerinin kullanıcılar hareket halindeyken bile her zaman erişilebilir olmasını sağlamak için duyarlı tasarım veya mobil uyumlu öğeler kullanan tüm cihazlarda düzgün bir şekilde görüntülenirler. Burada, herhangi bir işletme için bir e-ticaret İnternet çözümü sunuyoruz.

Hizmetimiz yalnızca görünüşle de ilgili değildir. Yaptığımız e-ticaret web siteleri, güzel oldukları kadar işlevseldir. Müşterilerimizin e-ticaret şirketleri nakliye yoluyla ürün satabilir, müşterilerin kredi kartlarını alabilir ve siparişleri işleme koyabilir. E-ticaret çözümlerimiz, kapsamlı özelleştirme özelliklerine sahip bir alışveriş sepeti, ürün kataloğu ve yönetim sistemini içerir. Ayrıca, arama motorlarında iyi sıralanmak için optimize edilmiştir, bu da onları rakiplerin sitelerinden çok daha görünür hale getirir.

E-ticaret Yazılım Hizmeti

E-Ticaret Çözümlerimiz

En iyi e-ticaret şirketleri en iyi araçları kullanır. Aşağıda, e-ticaret ajansımızın her büyüklükteki müşteri için çevrimiçi mağazaları planlamak, oluşturmak ve yürütmek için kullandığı araçların bir profilini bulacaksınız.

Magento

Çevrimiçi işletmeler için olağanüstü e-ticaret planlarımız Magento e-ticaret platformuna sahiptir. Bu ücretsiz e-ticaret CMS esnektir ve birçok seçeneğe sahiptir. E-ticaret web sitesi sahiplerine ve yöneticilerine envanteri düzgün bir şekilde izleme ve yönetme, siparişleri izleme, tamamlama ve ekleme yetenekleri de dahil olmak üzere alanlarında en iyi e-ticaret şirketleri olmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar.

Storefront ve Alışveriş Sepetleri

Eksiksiz e-ticaret çözümleri için alışveriş sepetleri tasarlıyoruz. Son derece özelleştirilebilir anahtar teslimi bir çözüm olan Storefront, müşterilerimizin bir e-ticaret mağazasını hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde kullanmalarını sağlar. Gelişmiş araçlar, sık alışveriş programları, indirimli fiyatlandırma, özel ürün kullanılabilirliği, katalog yönetimi, güvenli işlemler (SSL ile), envanter izleme, CRM entegrasyonu ve diğer uygulama geliştirme yöntemlerini kullanan benzersiz mağaza yönetimi sayesinde, herhangi bir e-ticaret şirketinin kârlı çevrimiçi işlemler oluşturmasına yardımcı olabiliriz.

İnternet Pazarlaması ve SEO

Çevrimiçi mağazanızın, arama motorlarının web sitesi trafiğini artırmak ve son derece kârlı olması için optimize edilmesi gerekir. Kanıtlanmış arama motoru optimizasyonu veya SEO stratejilerini kullanarak mağazanızı optimize ediyoruz. Ayrıca, yalnızca trafiği artırmakla kalmayıp aynı zamanda dönüşümlerinizi de artırdığınızdan emin olmak için kanıtlanmış diğer İnternet pazarlama stratejilerini de uyguluyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim