Kariyer

DEX’Lİ OLMAK
Dijital dönüşüm, teknolojik gelişmeler, pazarlardaki önceliklerin ve çalışanların beklentilerinin hızla değişmesiyle birlikte, iş yapış şekilleri benzersiz bir dönüşüm geçiriyor. Biz de Digital Exchange olarak çalışma arkadaşlarımız için daha dinamik, esnek, teknolojik ve çevik iş ortamları yaratmak üzere çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gelişim fırsatlarından performans yönetimine kadar tüm süreçlerimizi de çalışma modellerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde yeniliyoruz.

Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi global uygulamaları inceleyerek oluşturuyor; deneyim adımlarımızı insan odaklı teknoloji ve tasarım prensipleriyle şekillendiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın iç görülerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm DEXliler için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

Digital Exchange yönetici kadrosunu öncelikle kendi bünyesinde çalışanlar ile oluşturur. Kişinin performansı, gelişim süreci ya da yapılan analizler sonucunda çıkan tüm ihtiyaçlara paralel olarak:

  • Kişisel Gelişim
  • Yönetsel Beceri
  • Mesleki Beceri

kapsamında verilen eğitimlerle şekilleniyor ve bu sayede çalışanlarımızın kariyerine sağlanan katkının artırılmasını hedefliyoruz.

 

Genel Başvuru

Bize değer katacak ve iyi bir takım arkadaşı olacak tüm başvuruları önemsiyoruz.

Şimdi Başvur

Seçildi
Lütfen CV'nizi Seçiniz
İletişim