Facebook Uygulama Geliştirme Hizmeti

Müşterilerinize her gün oldukları yerden ulaşabilmeyi diliyorsanız Facebook uygulamaları markanızı sürekli büyüyen bu platformda kurmanıza yardımcı olur. Deneyimli ekibimiz, Facebook uygulama geliştirmenizde size yardımcı olurken markanız için şu olanakları tanır:

 • Global olarak tanınmış web sitesi geliştiricileri ekibi tarafından tamamlanan, uzman uygulama geliştirme hizmetleri sunmak
 • İşletmenize göre uyarlanmış, markanızın mesajı ile tutarlı olan özel bir Facebook uygulaması oluşturmak ve tasarlamak
 • İşletmenizin hayranları ve müşterileri ile aktif olarak etkileşim kurma fırsatı sunmak

facebookuygulama

Özel Facebook Uygulama Geliştirme

Facebook'un dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından biri olduğunu herkes bilir. Facebook’un popülerliği ile kullanıcıları üzerinde büyük bir etki potansiyeli vardır. Bununla birlikte eğer yerel, ulusal veya küresel düzeyde rekabet etmek istiyorlarsa, işletmelerin bu yüksek nüfuslu sosyal platformda güçlü bir mevcudiyete sahip olmaları, onları öne çıkarır.

Facebook 2004 başlarında kuruldu ve henüz büyümeyi bırakmadı. Artık 750 milyondan fazla aktif Facebook kullanıcısı olduğunu ve bunların en az % 50'sinin günlük olarak siteye giriş yaptığını biliyor muydunuz? Bu 750 milyon insan, ayda ortalama 700 milyar dakikanın üzerinde Facebook'ta zaman geçiriyor. Bu, her ay 1,3 milyon yıldan fazla eşdeğer.

Tüm çevrimiçi kullanıcıların yarısı ayda en az bir kez bir yarışmaya veya çekilişe katılır. Facebook sayfalarında bir tür yarışma sunan işletmeler, genellikle yapmayan işletmelere kıyasla iki kat daha fazla potansiyel müşteri oluşturabilir. Başka bir deyişle, müşterinize markanızla etkileşimde bulunma fırsatı sunmuyorsanız, onlar bu fırsatı sunan bir şirket bulurlar. Bu yüzden sosyal medyaya yatırım yapmak çok önemlidir.

Hoşunuza gideceğinden emin olduğunuz somut, karlı sonuçlar sunmak için özel Facebook uygulama geliştirme konusunda deneyimliyiz. Facebook uygulama geliştiricileri ekibimizle beraber müşteri tabanınızla daha önce hiç olmadığı gibi etkileşimde bulunabileceksiniz.

facebook

Geliştiricilerimizin Şirketiniz İçin Geliştirebileceği Facebook Uygulama Türleri

Ekibimizin markanız için oluşturabileceği birçok farklı Facebook uygulaması vardır. Sonuç, Facebook uygulama geliştirmeyi nasıl takip ettiğimiz, sosyal medya varlığınızla ne elde etmek istediğinize dayanır. Önde gelen bir Facebook uygulama geliştiricisi olarak, işletmeniz için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmedeki karmaşıklıkları anlıyoruz ve bir Facebook uygulama geliştirmesini çeşitli şekillerde ele alabiliyoruz.

En yaygın uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Çekilişler ve Eşantiyonlar
 • Kullanıcı Tarafından Oluşturulan Yarışmalar
 • Kuponlar - Grup Fırsatları
 • Kullanıcıların Favori Seçtikleri
 • Diğer bilgiler Yarışmalar
 • Sınavlar
 • Nedenleri ve Hayır Kurumları Promosyonları
 • Kayıt Formları
 • Özel Facebook Uygulama Geliştirme ve Tanıtımı

facebook

Facebook uygulama geliştirme, işletmelerin geniş sosyal ortamda viral marka bilinirliği, heyecan ve bağlılık üretmeleri için sonsuz bir fırsat akışı sağlar. Özel bir Facebook uygulamasıyla, tüm bu ihtiyaçları karşılayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Facebook uygulama geliştiricileri ekibimiz, daha fazla trafik çekmek, daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak ve markanızla ilgili kelimeleri 750+ milyon aktif Facebook kullanıcısına yaymak için gerekli deneyime, kaynaklara ve pazarlama bilgisine sahiptir.

Facebook uygulama geliştirme sürecimiz, eksiksiz bir sosyal pazarlama kampanyası çözümünün önemli parçalarındandır. Mevcut sosyal ağınızdaki markanızı güçlendirmek için en son Facebook programlama tekniklerini kullanıyoruz. Ardından, Facebook uygulama geliştiricilerimizle birlikte özel Facebook uygulamanız için potansiyel markanıza sadık kişileri hedefleyen sosyal paylaşım düğmeleri, arkadaş davetiyeleri ve bildirimler gibi viral pazarlama özelliklerini dahil ediyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim