GENEL ANLATIM

PHP. ASP. HTML5 ve çok daha fazlası… Yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok dili konuşabiliyoruz. Hedeflerinize yönelik özel yazılım çözümleriyle markanızı ileriye taşıyoruz. Web sitesinden uygulama geliştirmeye, Software dünyasında neye ihtiyacınız varsa deneyimli ekibimizle ona uygun yazılım hizmeti veriyor, doğru strateji ve zaman planıyla fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

ÖZELLİKLER

Software bölümümüzdeki deneyimli ekibimizle web sitesi yazılımı, e-ticaret yazılımları, Magento, OS Commerce, uygulama geliştirme, Microsoft SharePoint, ödeme alt yapısı entegrasyonu, kurumsal intranet geliştirme, micro site ve lead yönetim sistemi geliştirme, B2B web uygulamaları, CMS, çağrı izleme, web site güvenliği, data yönetim platformu entegrasyonu gibi hizmetler veriyoruz. İhtiyaçlarınızı sizinle birlikte belirledikten sonra doğru bir kurguyla çalışıyoruz.

VERİMLİLİK

Dijitalleşen dünyada yazılım artık her alanda kendini gösteriyor. Endüstri 4.0 ile teknoloji bugün olduğundan bile çok daha fazla hayatımıza giriyor ve hem otomasyon konusunda hem de pazarlama faaliyetlerinde Software hizmeti almak kaçınılmazlaşıyor. Deneyimli ekibimizle bu alanlarda size verdiğimiz hizmetle markanızı hedeflerine ulaştırıyor, geleceğe hazır hale getiriyoruz. Verimliliği esas alan dijital dönüşümle doğru stratejiyi birleştiriyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

İster eğitim alanında çalışın ister perakende sektöründe, yazılım hizmeti alarak alanınızda markanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Satışlarınızı artırmak için e-ticaret araçlarınız kullanabilir, hedef kitlenizi daha iyi anlamak için data yönetimi yapabilir veya marka bağlılığı yaratmak için uygulama geliştirebilirsiniz. Software ekibimizle bütün bu süreçlerde sektörde ön plana çıkmanız için çalışıyoruz.

ÜRÜNLER

Web Yazılım Hizmeti

Markanızın dijital dünyadaki yüzü olan web sitenizin tam olarak istediğiniz şekilde ve hatasız çalışması için web yazılım hizmeti veriyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Deneyimli ekibimizin verdiği e-ticaret yazılım hizmetiyle sektörünüzdeki rekabetten sıyrılarak öne çıkmanız için yardımcı oluyoruz.

Magento Yazılım Hizmeti

Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı ve esneklik sunan Magento için verdiğimiz yazılım hizmeti ile işleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

OS Commerce Yazılım Geliştirme

OS Commorce yazılım hizmetimiz ile çevrimiçi varlığınızı bir üst seviyeye çıkarabilir, trafiğinizi artırabilir, tıklamaların ve satışların artmasını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Kupon Yönetimi

E-ticaret sitenizin müşterilerinin doğru ürünleri ve fırsatları bulmak için hedeflemesine de yardımcı olan kupon yönetimi ile satışlarınızı artırıyoruz.

E-Ticaret Web Uygulaması Geliştirme

E-ticaret web uygulaması geliştirme hizmetimiz ile ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi, sağlam ve verimli bir altyapı ile sunmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Yazılım Hizmeti

Kurumsal web sitesi yazılımı hizmetimiz sayesinde ürününüz, hizmetleriniz veya hedefleriniz ne olursa olsun, müşteri tabanlarınızı genişletebilirsiniz.

Uygulama Geliştirme Hizmeti

Uygulama geliştirme hizmetimiz ile markanızın başarısı için önemli olan teknolojiyi ve yazılım çözümlerini sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Mobil uygulama geliştirme hizmeti ile müşteri sadakatinin ve marka bilinirliğinin artmasına yardımcı oluyoruz.

Iphone-IOS ve Android Uygulama Geliştirme Hizmeti

Markanızın ve ürünlerinizin milyonlarca kullanıcıya sahip IOS ve Android platformlarında yer almasını istiyorsanız uygulama geliştirme hizmetimizle size yardımcı oluyoruz.

Facebook Uygulama Geliştirme

Karlı sonuçlar elde etmek için Facebook uygulama geliştirme hizmetimiz sayesinde müşteri tabanınızla etkileşim kurabilirsiniz.

Microsoft SharePoint Geliştirme Danışmanlık

Microsoft SharePoint geliştirme ve danışmanlık hizmeti ile markanızın iş geliştirme ve belge yönetimi konularında bir üst seviyeye çıkmasını sağlıyoruz.

Ödeme Alt Yapısı Entegrasyonu

Ödeme alt yapısı entegrasyonu sayesinde e-ticaret mağazanızdaki müşterilerden ödemeleri kabul etmenizi sağlayacak ve güvenli bir şekilde çalışacak olan hizmeti sağlıyoruz.

Online Sosyal Topluluk Platformu Geliştirme

Müşteri sadakati oluşturmak ve markanızla etkileşimi artırmak için online sosyal topluluk platformu geliştirme hizmetimizi kullanarak aynı zamanda kullanıcı katılımını teşvik edebilir ve müşterilerinizle sürekli bağlantıda kalabilirsiniz.

Kurumsal Intranet Geliştirme Hizmeti

Kurumsal intranet geliştirme hizmetiyle etkili iletişim ve üretken iş birliğine olanak tanıyan araçları sağlayarak işletmelerinizin iç iş akışlarını kolaylaştırıyoruz.

Micro Site ve Lead Yönetim Sistemi Geliştirme Hizmeti

Micro site ve lead yönetim sistemi geliştirme hizmetimizle şirketiniz için satış süreçlerini kolaylaştırıyor ve yeni internet pazarlama fırsatlarını tanımlıyoruz.

B2B Web Uygulamaları Geliştirme

B2B web uygulamaları geliştirme hizmetimiz ile satışlarınızı ve potansiyel satış hareketlerini etkin bir şekilde izlemeniz için yazılım hizmeti sağlıyoruz.

Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Web siteniz mobil cihazlarda düzgün görünmek için otomatik olarak ölçeklenmezse, müşteri adaylarını ve satışları kaçırabilirsiniz. Responsive web site tasarım ve yazılım hizmetimizle tüm cihazlarda kusursuz bir görünüm sağlıyoruz.

CMS Hizmeti

Web geliştirme şirketleri içerik yönetim sistemlerini web sitelerini yönetmek için özelleştirilmiş bir web uygulaması olarak kullanır. Sağladığımız CMS Hizmetiyle web sitenizin içeriğinin yönetilmesini kolaylaştırıyoruz.

Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmeti

Telefon görüşmelerini takip etmek, dijital pazarlamanın en zor ve en önemli bölümlerinden biridir. Web sitesi çağrı izleme hizmeti ile potansiyel müşterilerinizin nereden geldiğini her zaman tam olarak bilmenizi sağlıyoruz.

Web Sitesi Bakım Hizmeti

Web sitesi bakım hizmetimiz ile markanızın web site performansını ve güvenliğini artırmasına yardımcı oluyor, olası sorunlarda müdahalede bulunuyoruz.

Web Site Güvenliği Analizi

Müşterilerinizi korumak ve işinizi büyütmek için web sitenizin güvenli olduğundan emin olmalısınız. Web site güvenliği analizi hizmetimiz ile size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Data Yönetim Platformu Entegrasyonu

Data yönetim platformu entegrasyonu hizmetimizle hali hazırdaki veya gelecekteki müşterilerinize e-posta ve SMS aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

BAŞVURU

Biz Digital Exchange olarak deneyimli yazılım ekibimiz ve dünya standartlarında Software ürünlerimizle her geçen gün daha fazla güçlenmeniz için çalışıyoruz. Eğer siz de Software hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, merak ettiğiniz her şeyi formumuzu doldurarak bize sorabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim